5SEROLANDIA to miejsce, w którym znajdziecie Państwo w 100% oryginalne, naturalne, certyfikowane sery góralskie, pochodzące z naszego rodzimego Podhala.
Nasza przygoda z serowarstwem zaczęła się w 2002r. Przez ten czas dążymy do uzyskania jak najlepszych walorów naszych wyrobów. Nasze produkty cieszą się nienaganną opinią wśród klientów z całego kraju jak i z zagranicy. W produkcji serów stawiamy przede wszystkim na jakość. Mleko użyte do produkcji serów jest zawsze świeże i najwyższej jakości. Wszystkie wyroby powstają przy zachowaniu surowych norm higieny i bezpieczeństwa pracy. Dzięki kompetentnej załodze i recepturze naszych dziadków powstają ręcznie wyrobione sery które były wielokrotnie nagradzane na targach żywności w kraju jak i zagranicą. Posiadamy wszystkie potrzebne certyfikaty oraz zezwolenia umożliwiające sprzedaż naszych produktów. Wszystkie produkty są hermetycznie zapakowane co zapewnia bezpieczny transport na długich trasach.
To co robimy to nasza pasja, a nie tylko sposób na życie. SEROLANDIA to kraina mlekiem i serem płynąca.
Oferujemy szeroki asortyment serów owczych, krowich oraz kozich. Wśród nich znajdziecie Państwo m.in takie produkty jak: gołka, redykołka, korboce. Wszystkie produkty znajdziecie Państwo w zakładce Produkty.
W celu ułatwiernia zakupu oferujemy Państwu możliwość zamówienień elektronicznych poprzez adres e-mail: biuro@serolandia.pl oraz stacjonarnych w siedzibie naszej firmy w Piekielniku.6